Lipni jusota su įmonės logotipu!

Lipni jusota su įmonės logotipu!

Jūsų prekėms tenka keliauti į parduotuves, pirkėjų namus. Tad jos turi būti tvirtai supakuotos. Sutvirtinkite prekių dėžes firmine pakavimo lipnia juosta su savo firmos logotipu. Tegul Jūsų prekės ženklas būna matomas net tada, kai prekė dar užpakuota. Tegul ir atsitiktiniai praeiviai mato, kad Jūsų prekės populiarios! Taip pat mūsų įmonė siulo logotipą spauzdinti iš vidinės juostos pusės, po klijų sluoksniu, taip jūsų logotipas ar svarbi informacija tokia kaip telefono numeris ar internetinis adresas yra apsaugotas nuo išorinių poveikių.

Jūsų prekėms tenka keliauti į parduotuves, pirkėjų namus. Tad jos turi būti tvirtai supakuotos. Sutvirtinkite prekių dėžes firmine pakavimo lipnia juosta su savo firmos logotipu. Tegul Jūsų prekės ženklas būna matomas net tada, kai prekė dar užpakuota.

Tegul ir atsitiktiniai praeiviai mato, kad Jūsų prekės populiarios!

   Juostos su logotipu privalumai:

  •        suteikia informaciją apie prekių gamintoją,
  •        reklamuoja firmos vardą,
  •        kelia įmonės prestižą,
  •        ženklina prekes,
  •        atlieka prekių apsauginę funkciją

    Mūsų juostos pasižymi puikiu sukibimu bet kokiomis sąlygomis. Užklijuotos ant kartono juostos sukibimo jėga bei atsparumas bėgant laikui didėja. Juosta yra idealus sprendimas pakuojant rankomis bei automatinio pakavimo sistemoms. Aukštos kokybės polipropileno plėvelės naudojimas gamyboje gaminamoms juostoms suteikia gerų fizinių savybių.

    Gamyboje nenaudojami tirpikliai ir toksiniai komponentai , dėl to juosta greičiau suyra natūralioje aplinkoje. Dėl šios savybės mūsų juostą galima būtų priskirti prie ekologiškesnių produktų.

  Taip pat mūsų įmonė siulo logotipą spauzdinti iš vidinės juostos pusės, po klijų sluoksniu, taip jūsų logotipas ar svarbi informacija tokia kaip telefono numeris ar internetinis adresas yra apsaugotas nuo išorinių poveikių.