Children

Lipdukai su dviguba numeracija, dar didesnė apsauga

Lipdukai su dviguba numeracija, dar didesnė apsauga

Pradėjome spausdinti apsauginius lipdukus-plombas su dviguba numeracija, tai suteikia dar didesnį saugumą, nes vienas lipdukas klijuojamas ant saugomo objekto, o šaknelė su numeriu klijuojama į lydraštį, ar apskaitos žurnalą.

Mėginant atklijuoti jau užklijuotą lipduką išryškėją užrašas "VOID". Netgi ir tuo atveju, kai lipdukas yra atgal klijuojamas į tą pačią vietą užrašas neišnyksta. Visi lipdukai dėl didesnio saugumo yra numeruojami serijine nepasikartojančią numeraciją. Esant reikalui galima atspausdinti ir užsakovo pageidaujamą informaciją (logotipas, individuali numeracija)

Tamsoje šviečiančios plombos

Tamsoje šviečiančios plombos

Naujovė Lietuvoje,

Pradėjome gaminti Ultravioletinėje šviesoje šviečiančias užspaudžiamas plombas.  Tamsioje patalpoje pašvietus ultravioletiniu prožektoriumi užspaudžiamos plombos pradeda ryškiai šviesti. Ši naujovė leidžia lengviau įskaityti plombų numerius patalpoje kur nėra papaknkamo apšvietimo, pastebėti bandymus ploba atidaryti ar kaip kitaip ja manipuliuoti. Mes pirmieji Lietuvoje siūlome šitą plombą mūsų klientams. Kadangi tai yra nauja plomba galimybės užplombuota plomba pakeitsi į kitą galimybės nėra, nesnauja plomba nebešvies ultraviolitinėje šviesoje. Švytejimas ultravioletinėje šviesoje suteikia plombai papildoma apsaugą!!!!

Lipni jusota su įmonės logotipu!

Lipni jusota su įmonės logotipu!

Jūsų prekėms tenka keliauti į parduotuves, pirkėjų namus. Tad jos turi būti tvirtai supakuotos. Sutvirtinkite prekių dėžes firmine pakavimo lipnia juosta su savo firmos logotipu. Tegul Jūsų prekės ženklas būna matomas net tada, kai prekė dar užpakuota. Tegul ir atsitiktiniai praeiviai mato, kad Jūsų prekės populiarios! Taip pat mūsų įmonė siulo logotipą spauzdinti iš vidinės juostos pusės, po klijų sluoksniu, taip jūsų logotipas ar svarbi informacija tokia kaip telefono numeris ar internetinis adresas yra apsaugotas nuo išorinių poveikių.

Kam reikalingos apsauginės plombos

Kam reikalingos apsauginės plombos

Apsauginės plombos tai mechanizmas naudojamas užplombuoti tam tikras vertybes. Tokias kaip: krovininiai konteineriai, traukinių vagonai, dujotekiui. Kitaip sakant naudojamos apsaugoti savo vertybes. Nes jeigu plomba buna pažeidžiama tai yra ženklas, kad kažkas lindo kaip pvz. prie elektros skydinės. Jūs tai matydamas galite iškart patikrinti ar nera kas nors sugadinta, pavogta ar kitaip pažeista elektros skydinė.

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)